Kupuj, oszczędzaj i... zarabiaj razem z OdeSFą

Pakiety Promocyjne z rabatami startowymi do 60 %! 

Katalog PAKIETY - 22%, 28%, 33%, 44%... (ceny półhurtowe )

Plan Promocyjny Wiosna-Lato 2022

 

 

Kupuj, oszczędzaj i... zarabiaj razem z OdeSFą:

Po rejestracji w naszym e-sklepie i dokonaniu pierwszych zakupów, otrzymacie dodatkowy rabat 5% na całą ofertę sklepu. Ten rabat jest automatycznie odliczany od cen poszczególnych produktów, w tym m.in. tych objętych już zniżkami promocyjnymi.

Pakiety z rabatami wyższymi, niż 33% - uzyskujesz poprzez zakup odpowiednio skonfigurowanego pakietu, objętego startowymi zniżkami 10%, 15%... 33% i doliczeniu przez system Osobistego Rabatu - 5%.

Kolejne 5% system nalicza automatycznie przy zakupach powyżej 500,00 zł.

Dodatkowe 5% uzyskujesz po awansie na pozycję Klienci ze Stali (tak określamy naszych Stałych Klientów).

Klienci dokonujący regularnych zakupów, a także współpracujący z nami, mogą liczyć na maksymalny rabat osobisty - 20%.

Wszystkie te rabaty łączą się ze sobą.

UWAGA! Powyższy Plan Marketingowy jest planem eksperymentalnym - będzie ulegał dalszym modyfikacjom i rozwinięciom. Zapewniamy jednak, że najwięcej korzyści w formie finansowej i gratyfikacji gadżetowo-upominkowych, będą osiągali nasi pierwsi, zarejestrowani (z opcją Potwierdzenia Rejestracji) Klienci.

Do czasu uruchomienia opcji programu lojalnościowego (naliczającego punkty za aktywność zakupową), będzie to jedyna forma dodatkowego podniesienia poziomu ostatecznego rabatu, liczonego od Ceny Katalogowej.

Pierwsi Klienci ze Stali, którzy zarejestrowali się w naszym sklepie w roku 2021 i poczynili pierwsze zakupy, otrzymali dodatkowy rabat, liczony w indywidualnych przypadkach nawet do 20%, który będzie aktywny do końca czerwca 2022.

Ostateczny rabat może sięgnąć nawet ...... % cen katalogowych - wszystko zależy od indywidualnej aktywności zarejestrowanego - Klienta ;).

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów!

 

Zespół Odmiennych Stanów Fantastyki - OdeSFa - Wydawnictwa z "Duszą"

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl