Dla Autorów

 Zainteresowanych współpracą z nami Autorów, grafików, redaktorów, twórców gier i komiksów zapraszamy do kontaktu drogą mailową pod adres: redakcja@odesfa.pl .

Prosimy NIE komunikować się z nami w tych sprawach via messengery etc - utrudnia nam to pracę. I nie możemy gwarantować jakiejkolwiek odpowiedzi na zapytania składane tym kanałem komunikacji.

Zaznaczamy, że nadal jesteśmy wydawnictwem typu home-office, wydajemy publikacje niskonakładowe i nie gwarantujemy Autorowi sukcesu merkantylnego, wysokich gaż i wielotysięcznych nakładów.

Informujemy jednocześnie, że na chwilę obecną (maj 2023) mamy bardzo rozbudowany plan wydawniczy i czas oczekiwania na naszą odpowiedź może liczyć się w miesiącach, a daty ewentualnych premier, to okolice końca roku 2024.

Umowy licencyjne podpisujemy na wszystkie pola eksploatacji, na wszystkie strefy językowe z opcją udzielania sublicencji innym podmiotom (przy odpowiedniej prowizji dla Autora).

Linia programowa wydawnictwa zamyka się w haśle:

Ludzki Wymiar Fantastyki? - OdeSFa - wydawnictwo z "Duszą"!

 

Jeśli po przeczytaniu powyższych informacji, mimo wszystko nadal czujesz coś niepokojącego i słyszysz dalekie dudnienie szamańskich kotłów przy kwantowych paleniskach, dobiegające z naszych alchemicznych pracowni, to znaczy, że Twoje szamańskie serce właśnie uderza w Dzwony Dusz. Uzbrój się tedy w cierpliwość, przemyśl wszystko i próbuj do nas napisać.

Pamiętaj! Nasze pergaminy PŁONĄ Ogniem Wiekuistego Poczęcia - Świętym Płomieniem Alchemicznych Przemian. Dzięki czemu nie spłoną jednak nigdy, utrwalając się w Matrycy Wieczności. A my sami jesteśmy Wędrowcami, zanurzonymi bosymi stopy po kostki w Gwiezdnym Pyle Mlecznych Dróg. I każdy z nas jest Zaginionym Królem, próbującym odnaleźć drogę do Bram Zaginionego Królestwa.

Takie są bowiem wyzwania i powinności na Drodze Królów Na Wygnaniu.

Pozdrawiamy - A'Ho!

Zespół

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl